صفحه نخست

رژیم آنلاین

مقالات

بانک کالری

برترین ها

مدیا

درباره ما

اینفوگراف

جستجو در سایت

تلفن مشهد : 3606420 - 36051363          ♥‌ آیا من چاقم ؟‌ ♥          ♥‌ ثبت نام رژیم آنلاین‌ ♥          ♥‌ ادامه رژیم لاغری‌ و     لینک ما در پیام رسان سروش

نمونه ای از رژیم های غیر متعادل مرسوم

کاهش وزن 12 کیلو در 8 روز: سه روز اول فقط مرغ آب پز، روز چهارم فقط میوه جات،

روز پنجم سوپ، روز ششم فقط تخم مرغ،

روز هفتم نان،

روز هشتم ژله یا رژیم های تک خوری به مدت چندین روز مثل رژیم انگور، سیب، نخود فرنگی، شیر، ماهی یا رژیم های پر پروتئین و چربی ولی فاقد مواد قندی یا مواد قندی بسیار ناچیز توأم با دارو یا بدون دارو.
چون در نظر داریم اغلب رژیم های مرسوم و غیر مرسوم علمی و غیر علمی منسوخ شده ی با دارو و بدون دارو را مورد بحث و گفت و گو قرار بدهیم. لذا از این فرصت استفاده کرده و از خوانندگان این سطور تقاضا داریم تجربیات خودشان را از رژیم های لاغری یا چاقی و عوارض احتمالی که به آن دچار شده اند بدون ذکر نام رژیم دهنده مرقوم کنند تا با تجزیه تحلیل و جمع بندی آن ها نتایج را جهت آگاهی سایر عزیزان منتشر ساخته و راهنمایی و چاره اندیشی لازم به عمل آورده شود.


بد نیست قبل از ورود به سیر و سفری که پیش رو داریم، توجه شما بزرگواران را به این نکته معطوف بداریم که حتی استفاده ی بیش از نیاز مقدار صد کالری در روز که معادل یک قاشق مربا خوری روغن یا کره یا ده دانه از مغزهایی مثل بادام، پسته، فندق یا دو سوم لیوان نوشابه ی گازدار، 10 پره چیپس و یا یک تکه گوشت خورشی مازاد بر نیاز، است منجر به ده گرم اضافه وزن در یک روز، 3650 گرم در سال و 18250 گرم افزایش وزن در 5 سال خواهد شد و جهت کاهش فقط یک کیلو از این افزایش وزن خزنده و تدریجی، شما ناچارید یک هفته تمام، روزانه هزار کیلو کالری از رژیم مورد نیاز حقیقی خودتان بکاهید و یا 3 روز تمام گرسنگی مطلق داشته باشید. و بنده یقین دارم افرادی پیدا می شوند که در طول روزهای هفته چندین صد کالری مازاد بر  نیاز روزانه ی خود، غذا و تنقلاتی مثل شکلات، شیرینی خامه ای، بستنی، آجیل، چیپس، نوشابه گازدار، و ... میل می کنند و گله مندند می باشند که چرا بدون دلیل چاق شده اند.

اگر این ریزه خواری ها را در یک روز به

جراحی های لاغری وکاهش وزن

سلوليت چيست؟

اختلالات روانی خوردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اشتراک برای
آپ دیت ودریافت آخرین خبرها

apelle

 20% تخفیف ثبت نام اینترنتی     

 هر هفته یک برنامه غذایی

ویدئوهای رایگان آموزشی

هم استانی‌های عزیز میتوانید اینترنتی ثبت نام کنید حضوری مشاوره بگیرید

 کلاسهای آموزش تغذیه صحیح (رایگان )

 

ثبت نام و شروع لاغر شدن